Omschrijving:
Chalet aan de rand van het park in Garderen op de Veluwe!
Rustzoekers opgelet. Bent u op zoek naar een betaalbaar chalet op een bosrijk en rustig kavel op het park met een nieuw aangelegde tuin waarbij u nog vele mogelijkheden heeft om deze naar eigen smaak in te richten? Bekijk dan zeker deze advertentie!
Dit heerlijke twee slaapkamer chalet staat op een rustig bosrijk perceel met eigen parkeerplaats en vol op het zuiden. De ouderslaapkamer heeft een twee persoons bed met veel kastruimte. De logeerkamer biedt twee één persoons bedden en tevens voldoende kastruimte. De keuken is eenvoudig maar heeft een koelkast met vriesvak, een gaskookplaat met afzuigkap en voldoende kastruimte. De woonkamer is voorzien van openslaande deuren en biedt een groen en licht uitzicht. Het chalet heeft een overkapping bij de voordeur.
Het chalet wordt verkocht met de inventaris. Indien u uw eigen inventaris heeft kan het chalet uiteraard ook leeg worden verkocht.
Het chalet is volledig geïsoleerd, voorzien van dubbel glas en kunststof kozijnen.
Over “Camping Het Speulderbos”:
Camping het Speulderbos is een gezellige familiecamping op een unieke locatie. De camping is aan het eeuwen oude Speulderbos gevestigd waar u uren wandelt en fiets op typisch Veluws landschap. De camping heeft een verwarmd open lucht zwembad, een gezellige horeca welke in het zomerseizoen geopend is en diverse speeltoestellen voor de kids. De camping is het gehele jaar toegankelijk waardoor u het gehele jaar gebruik kunt maken van uw chalet. Let op! Permanente bewoning is niet toegestaan.
De omgeving:
Garderen ligt midden op de Veluwe tussen Amersfoort en Apeldoorn. De bosrijke omgeving leent zich uitstekend om eindeloos te wandelen en te fietsen. Bent u toch opzoek naar iets meer activiteit dan biedt ook de omgeving leuke activiteiten. Bekend staan in de omgeving van Garderen:
- Het Klimbos (500m van de camping)
- Het Veluwemeer (met bootverhuur)
- Diverse museums zoals Kroller Moller en de Zandsculpturen
- Apenheul en Koningin Julianatoren
Al deze leuke en gezellige activiteiten liggen op nog geen 10 minuten afstand van “Camping het Speulderbos”.
Over de kavel:
De kavel op “Camping het Speulderbos” is circa 150m² groot. U huurt de kavel van de camping welke is aangesloten bij de Recron.
Eigen gebruik en/of verhuur:
U koopt dit chalet voor eigen gebruik. Commerciële verhuur is niet toegestaan.
Kenmerken:
Soort bouw: Houtbouw
Materiaal buitenzijde: Canexel
Afmeting: Ca. 10.50 x 4.00
Bouwjaar: 2014
Aantal slaapkamers: 2
Berging: N.v.t. wel mogelijk tegen meerprijs
Warmtebron: Geiser en gaskachel
Vloerbedekking: Vloerbedekking en vinyl
Perceel oppervlakte: Ca. 150 m²
Woonoppervlakte: Ca. 44 m²
Soort grond: Huurgrond
Adres: Speulderbosweg 57
Plaats / Park: Garderen
Huur per jaar: € 2.645,-
Milieuheffing: € 400-
Prijs: € 43.500,--
Huisdieren toegestaan: Ja
Inventaris: Inclusief (leeg opleveren bespreekbaar)
Stoffering: Inclusief (wat aanwezig is)
Verhuurmogelijkheden: Nee
Oriëntatie tuinligging: Zuid
Inschrijving op dit adres en permanente bewoning zijn niet toegestaan.